Főoldal
Magyar Táplálkozástudományi Társaság

MTT vezetőségi tagok névsora

Ügyvezető Elnök: Dr. Rurik Imre rurik.dr@t-online.hu
Alelnök: Dr. Barna Mária barna.maria1@gmail.com
Főtitkár:  Dr. Gelencsér Éva evag@gmail.com
Titkár: Dr. Biró Lajos birol@nutricomp.hu
Pénztáros: Antal Emese Diet.Emese.Antal@gmail.com
Külügyi titkár: Dr. Rurik Imre Rurik.Imre@sph.unideb.hu
Ifjúsági felelős: Veresné Bálint Márta veresne@se-etk.hu

A vezetőség tagjai:
Dr. Bánáti Diána d.banati@cfri.hu
Dr. Biacs Péter pabiacs@qwertynet.hu
Dr. Czukor Bálint czukorb@t-online.hu
Dr. Figler Mária maria.figler@aok.pte.hu
+Gilingerné dr. Pankotai Mária 
Horváth Zoltánné horvathzne@se-etk.hu
Dr. Kádas Lajos kadas46@gmail.com
Dr. Lugasi Andrea lugasi.andrea@kvifk.bgf.hu; lugasi_andrea@citromail.hu 
Dr. Szakály Zoltán szakalyzoltan@agr.unideb.hu
Dr. Sarkadi Lívia sarkadi@mail.bme.hu; sarkadi.livia@etk.szie.hu
Szeitzné Dr. Szabó Mária szeitznem@nebih.gov.hu
Dr.Zajkás Gábor zajkas.gabor@gmail.com 
Dr. Szabolcs István szabolcsi@se-etk.hu


Örökös Tiszteletbeli tag
Dr. Biró György h7639bir@ella.hu

Ellenőrző Bizottság
Dánielné Rózsa Ágnes danielagidiet@gmail.com
Horváthné Dr. Szanics Enikő e.szanics@cfri.hu
Lichthammer Adrienn lichthammera@se-etk.hu

Etikai Bizottság

Dr. Greiner Erika greiner.erika@gmail.com
Dr. Szabó Enikő szabo.eniko@oth.antsz.hu
Dr. Takács Krisztina k.takacs@cfri.hu